Jacek Walkiewicz Pełna MOC życia w B-B


Termin imprezy: 24-03-2017

Start imprezy: 17:00

wstęp od:

Selekcja: Tak

Szatnia: Tak

Bilety: 120 zł


Jacek Walkiewicz Pełna MOC życia w B-B

PEŁNA MOC ŻYCIA

Jacek Walkiewicz, psycholog, najbardziej rozpoznawalny trener biznesu w Polsce będzie gościem marki „Kobieta Szczęśliwa” w Bielsku- Białej. Odwiedzi nasze miasto po raz pierwszy.
Zapraszamy wszystkich, którzy chcą odnaleźć w sobie moc twórczą, moc życiową, moc biznesową.

„Pełna MOC życia” to autorski program o skuteczności w życiu osobitym i zawodowym.
O marzeniach, motywacji, odwadze, optymizmie i wzięciu odpowiedzialności za swoje życie.

Jacek Walkiewicz w pełnym ekspresji wykładzie odpowie na pytania:

Dlaczego warto mieć wielkie wizje i wielkie marzenia, zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym? Jak nie zostać wyłącznie marzycielem, łapaczem iluzji?
Dlaczego warto realizować swoją życiową misję, nawet jeśli nie widać efektów naszych działań? Jak przetrwać trudne momenty bez wyników i bez poczucia sensu?
Dlaczego warto poznać siebie, swoje słabości i swoje mocne strony? Dlaczego warto wiedzieć kim się jest i realizować wizję stania się tym, kim się chce być? Jak znaleźć odpowiedź na pytanie kim się jest?
Dlaczego warto rozpoznać swoje najskuteczniejsze motywatory, swoje najskuteczniejsze „odwlekacze” i swoje indywidualne metody do bycia skutecznym, w życiu osobistym i zawodowym? Jak działać bez motywacji?
Dlaczego warto się bać, doświadczać strachu i radzić sobie z tym? Dlaczego tak często się boimy i czy można z tym coś zrobić? Dlaczego warto każdego dnia odkrywać tajemnice swojego życia niezależnie od tego, jak bardzo będą porywające lub mroczne. Jak radzić sobie ze strachem?
Dlaczego warto rozwijać w sobie optymizm i uczynić z niego narzędzie do rozwoju osobistej skuteczności? Jak zostać optymistą?
Dlaczego warto posiadać mentorów i otworzyć się na ich mądrość? Skąd ich brać? Jak korzystać z mądrości innych ludzi?
Dlaczego zaufanie do siebie jest niezbędne do tego aby ufać innym? Dlaczego zaufanie jest kapitałem, którego nie warto stracić zwłaszcza w najtrudniejszych momentach? Jak ufać sobie mimo odnoszonych porażek?
Dlaczego warto w życiu odnosić sukcesy? Dlaczego warto być bogatym? Dlaczego warto inspirować innych do odnoszenia sukcesów? Jak pokierować swoim życiem w momencie osiągnięcia sukcesu? Jak zejść z jednej góry i wejść na drugą?
Dlaczego warto świętować i celebrować swoje sukcesy? Czy każdemu sukcesowi towarzyszy satysfakcja, a jeśli nie to dlaczego? Jak świadomie doświadczać satysfakcji?

Informacja o Jacku Walkiewiczu:
Ukończył psychologię na Uniwersytecie Warszawskim.
Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Od 20 lat związany z branżą szkoleniową. W jego wykładach i szkoleniach wzięło udział ponad 30 000 słuchaczy.
Od 1996 prowadzi warsztaty z zakresu rozwoju osobistego, prezentacji oraz wystąpień publicznych.
We wrześniu 2012 wystąpił na konferencji TEDxWSB we Wrocławiu, która odbyła się pod hasłem: „Pełna MOC możliwości”. W 2013 wziął udział w konferencji TEDx, która odbyła się pod hasłem: „Pełna MOC odwagi”.
29 sierpnia tego samego roku wystąpił na Festiwalu Inspiracji. W marcu 2015 był gościem wiosennej edycji Absolwent Talent Days. Właściciel księgarni „Pełna MOC słów”.
Autor beztsellerów:
1. Pełna MOC życia
2. Pełna MOC możliwości
3. Rozmyślnik Jacka Walkiewicza

Spotkaniu będzie towarzyszła księgarnia doradcy książki Doroty Citkowskiej, gdzie można nabyć książki Jacka Walkiewicza i otrzymać autograf autora.
Na wykład zapraszamy 24 marca 2017 do Klubu Klimat w Galerii Sfera w Bielsku-Białej przy ul. Mostowej 5.
Bilety w cenie 120 zł można nabyć wpłacając na konto
68 1140 2004 0000 3802 7616 4731
z dopiskiem Jacek Walkiewicz.
Przy zakupie od 4 biletów cena 100 zł/bilet.
Bilety w Centrum Informacyjnym Sfery.
Osoby kupujące bilety przez internet otrzymają je w dniu spotkania przy wejściu na podstawie listy wpłat.
ZAPRASZAMY!!! To niepowtarzalna okazja spotkać się z tak dużą energią i wulkanem pomysłów inspirujących każdego!